Duurzame supplementen als aanvulling op je vega(n) voeding
09:26Zoals je misschien weet eten wij voornamelijk plantaardig. Dat wil zeggen geen vlees, vis of zuivel. Om toch aan al onze vitamines en mineralen te komen, en om ons immuunsysteem een extra boost te geven, vullen we ons (zo veelzijdig mogelijke dieet) aan met voedingssupplementen. Omdat het best een uitzoekwerkje voor ons was om te bepalen welke vitamines en supplementen we wilden gebruiken, besloten we er een artikel aan te wijden zodat jij minder lang hoeft te zoeken!
Waarom zou je supplementen slikken?
![]() |
| Supplementen heb je in allerlei soorten en maten |
Supplementen voor een vegan voedingspatroon
Vegan vitamine B12
![]() |
| Gebruik het pipetje om de vitamine in te nemen |
Omega 3: het beste van vis, zónder vis
Marine Phytoplankton: een krachtige micro-alg
![]() |
| Het lijkt een beetje op matcha poeder. Je mengt het door een glas water of door je smoothie of sapje |
Vitamine C: de ijzer-booster
Vitamine D: de calcium-kanjer
Zink: de ultieme beschermer
Onze bescheiden vitamine stash
Iets te vertellen? Laat een reactie achter (leuk!) of mail!
Volg ons op Facebook: facebook.com/hetzerowasteproject/
Volg ons op Instagram: instagram.com/hetzerowasteproject
Dit artikel is geschreven in samenwerking met Morgen is Nu. Al onze ervaringen en reviews zijn gebaseerd op onze eigen ervaringen en meningen.









Hi! Wij zijn Nicky en Jessie en wij leven sinds 2014 zero waste, zonder afval dus. Wat begon als project voor een maand, is inmiddels uitgegroeid tot een jarenlang project en lifestyle! Op ons blog laten we zien hoe we dat doen (naast onze full-time banen) en geven we tips voor een duurzamer leven. Zónder in te leveren op comfort, stijl of leuke dingen. Doei wegwerp-koffiebekers, plastic boterhamzakjes en voorverpakte koekjes. Hi vintage winkels en betere wereld! 
0 reacties